Логин
Пароль
  • +38 (067) 629-02-19
Мариуполь, Металлургов пр-т., 56

Разом проти раку грудей
25 Сентября 2013 в 11:28
Відправ свою мрію в небо над Майданом! Загадуй бажанная та здійснюй їх разом з AVON!

До 28 вересня придбай на сайті рожеву кульку всього за 5 гривень, загадай бажання і 28 вересня ми відпустимо її в небо над Майданом Незалежності на завершення танцювального марафону «Сальса в рожевому» , щоб твоя мрія обов’язково здійснилася! Стань частиною великої справи! Добрі справи ніколи не залишаються без уваги

 

Сенс  людського існування можна звести до однієї простої фрази: всі ми хочемо бути щасливими. І рецепт справжнього щастя, яким  би різним він не був для кожної окремої  людини, неодмінно включає в себе такі інгредієнти, як прості дитячі радості, вміння мріяти і люди, з  якими цю радість можна було б розділити.

 

Сьогодні ми пропонуємо тобі стати  щасливою. Придбай рожеву повітряну кулькузагадай бажання, і, разом з тисячами небайдужих з усіх куточків України, ми неодмінно достукаємося до неба, відправивши в небо сотні рожевих кульок заради радості і життя. Щоб врятувати жінок від  раку молочної залози, 28 вересня на Майдані Незалежності ми встановимо рекорд України по кількості одночасно танцюючих сальсу, і, завершивши цю грандіозну справу відсвяткуємо цю подію прекрасним рожевим феєрверком з повітряних кульок, символу свободи, радості і щастя! Придбавши її,  ти приєднаєшся до нас у цей прекрасний день. Разом ми можемо змінити світ, виконай цю благородну місію разом з нами! Ми за те, щоб мрії збувалися!

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
Продажа: